Rzeszowska Karta Mieszkańca

Rzeszowska Karta Mieszkańca jest już dostępna

🟠 Umożliwia mieszkańcom miasta skorzystanie z licznych zniżek i ulg w miejskich instytucjach.

🟠 Dostępna jest w formie aplikacji mobilnej oraz tradycyjnej karty.

Jak zdobyć Rzeszowską Kartę Miejską?

By uzyskać dostęp do elektronicznej wersji karty, wystarczy wziąć do ręki telefon, wejść w sklep, ściągnąć aplikację RzeszówToMy i zainstalować jej nową wersję (2.0), dostępną dla systemów Android i iOS.

Trzeba założyć konto rejestrując się przez formularz elektroniczny. Po pozytywnej weryfikacji każdy otrzyma dostęp do wielu funkcji aplikacji oraz pakietu zniżek i ulg. Oferują je Partnerzy Programu, którymi są jednostki miejskie tj.: ROSiR, Estrada Rzeszowska, Rzeszowski Dom Kultury, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa, Biuro Wystaw Artystycznych, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Teatr Maska, Muzeum Dobranocek oraz lokalni przedsiębiorcy. Jakie to konkretnie profity? Np. będzie można wejść bezpłatnie na basen ROSiR-u, w Rzeszowskich Piwnicach skorzystać z 10 proc. zniżki na wszystkie koncerty, a raz w roku zakupić bilet na zwiedzanie tylko za złotówkę, albo uzyskać 50 procent bonifikaty na lodowisko. Pełna lista Partnerów oraz proponowanych zniżek na usługi jest dostępna na stronie Rzeszowskiej Karty Mieszkańca rzeszowtomy.pl w zakładce Partnerzy oraz w aplikacji mobilnej.

Zalety posiadania karty wirtualnej

• Aktywacja kilku e-kart w aplikacji mobilnej na jednym urządzeniu mobilnym lub za pośrednictwem jednego konta w aplikacji internetowej (np. Karty kilku członków rodziny)
  • Szczegółowe informacje dotyczące Partnerów Programu,
  • Informacje o dostępności dla osób z niepełnosprawnościami