Wakacje z Muzeum Dobranocek w Rzeszowie

Przypominamy naszą sierpniową ofertę wakacyjną „WAKACJE Z MUZEUM DOBRANOCEK 2024” ☀️

🔵 1.08. – 14.08.
„ℝ𝕖𝕛𝕤𝕪 𝕡𝕠 𝕞𝕠𝕣𝕫𝕒𝕔𝕙 𝕚 𝕠𝕔𝕖𝕒𝕟𝕒𝕔𝕙” 🌊

Przedstawimy postać ciekawego świata kapitana Klipera, pływającego na statku „Hermes” i przeżywającego przygody podczas licznych żeglug na morzu. W nieznane wypłyniemy także z pingwinem Pik-Pokiem oraz Piotrusiem, właścicielem magicznego ołówka. Rejsom po morzach i oceanach będzie towarzyszyć rozmowa o wakacyjnym relaksie, kąpielach w morzu, zabawach na piaszczystej plaży oraz poszukiwania zaginionego skarbu. Dodatkowo na zajęciach opowiemy o kolejnych etapach tworzenia filmu oraz odkryjemy tajemnice podwodnego świata. W ramach zajęć plastycznych uczestnicy warsztatów wykonają własne, nietypowe postaci z morskich głębin.

🟣 16.08 – 30.08.
„𝔻𝕠𝕝𝕚𝕟𝕪, 𝕕𝕣𝕠́𝕫̇𝕜𝕚, 𝕨𝕚𝕫𝕪𝕥𝕒 𝕦 𝕊𝕞𝕖𝕣𝕗𝕠́𝕨 𝕚 𝕨𝕣𝕠́𝕫̇𝕜𝕚” 🧚‍♀️

Uczestnicy zajęć odwiedzą pewną dolinę, gdzieś w Finlandii, by bliżej poznać mieszkające tam Muminki. Z Pyzą powędrują po Polsce, by zwiedzić najpiękniejsze jej zakątki oraz poznać tradycje i obyczaje odwiedzanych stron. Sprawdzą także kto mieszka w wiosce Smerfów – poznają bohaterów bajki, ich charaktery, a także wyróżniające je cechy wyglądu. Odrobinę magii zapewni Lakonia, leśna wróżka, która zaproponuje zabawy i zadania stymulujące zmysły i pobudzające bodźce węchowe, wzrokowe, słuchowe oraz dotykowe. Sprawdzi także, czy dzieci potrafią latać na miotle. Na zakończenie warsztatów Smerf Malarz zaproponuje wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wakacyjne kadry.

👇👇ZAPISY👇👇
ZAJĘCIA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH 👤
🗓 co środę o godz. 11:00
☎️ rezerwacje pod nr. tel.: 17 748 36 51 lub 17 748 36 52
Opiekun ma obowiązek pozostać z dzieckiem przez cały pobytu w Muzeum!
ZAJĘCIA DLA GRUP 👥
🗓 wtorek – piątek (z wyłączeniem środy) w godzinach 9:30 – 15:00
☎️ rezerwacje pod nr. tel.: 17 748 36 51 lub 17 748 36 52
Opiekun ma obowiązek pozostać z dzieckiem przez cały pobytu w Muzeum!

💸 Bilety wstępu:
ulgowy – 6 zł
normalny – 12 zł
opłata za usługę przewodnika muzealnego – 30 zł
warsztaty twórcze odbywające się w Muzeum: 10 zł/os.